Loading...
Mercure Hotel Zwolle
Kamers
1 Kamer, 1 Volw., 0 Kinderen
Kamers
-
1
+
Volw.
/Kamer
-
1
+
Kinderen
/Kamer (0-17 jaar)
-
0
+
Volw.
Kinderen

Gratis WiFi Beste prijsgarantie

Vergaderen in Zwolle

vlak langs de A28

Vergaderingen, conferenties & evenementen in Zwolle


Conferentiehotel Zwolle

Vergadering in Zwolle? Vergader bij Mercure Hotel Zwolle. Met 16 zalen en een capaciteit van maximaal 400 personen is Mercure Zwolle één van de grootste en meest flexibele vergaderlocaties in Zwolle. Ook de locatie vlak bij afslag Zwolle-Zuid van de A28 zal uw gasten zeer aanspreken.

Al onze vergaderzalen beschikken over airconditioning, gratis wifi, daglicht en andere vergaderfaciliteiten. Maak gebruik van onze expertise om van uw meeting in Zwolle een succes te maken.

EIGENSCHAPPEN VERGADERRUIMTES


N

16 vergaderzalen tot 400 personen

N

Airconditioning

N

Gratis WiFi

N

Daglicht

N

Snelle internetverbinding

N

Videoconferencing*

N

Podium*

N

Beamer

N

Projectiescherm

N

Flipover*

Zaalcapaciteiten


ZaalnaamTheaterKlasBanketU-VormOppervlak in m²
Meeting Room 1361801546
Meeting Room 2361801546
Meeting Room 3201201340
Meeting Room 420120932
Meeting Room 4+5402401964
Meeting Room 520120932
Meeting Room 6361801746
Meeting Room 6502402376
Meeting Room 88035027110
Meetingroom 8+9160607042203
Meetingroom 8+9+10 400140070340
Meetingroom 9 603002792
Meetingroom 10 120508031140
Meetingroom 9+10 18074042233
Meetingroom 11 251201342
Meetingroom 12 361601750
Meetingroom 11+12 603002692
Meetingroom 13 Block 821
Meetingroom 14 Block 1030
Meetingroom 15Block 1030
Meetingroom 16 Block 821

VERGADERAANBIEDINGEN

Volledige dagaanbieding

✔ Vergaderzaal voor het aantal deelnemers

✔ Scherm, beamer, flipover

✔ Onbeperkt frisdrank in de vergaderruimte (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-Up)

✔ Welkomstkoffie met croissants

✔ 2 koffiepauzes met fruit & 3 andere snacks

✔ 3-gangenlunch buffet/menu

✔ Onbeperkt frisdrank tijdens de lunch (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-Up)



Vanaf € 54 p.p./dag, vanaf 10 personen

✔ Vergaderzaal voor het aantal deelnemers

✔ Scherm, beamer, flipover

✔ Onbeperkt frisdrank in de vergaderruimte (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-Up)

✔ 2 koffiepauzes met fruit & 3 andere snacks

✔ 3-gangenlunch buffet/menu

✔ Onbeperkt frisdrank tijdens de lunch (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-Up)



Vanaf € 51 p.p./dag, vanaf 10 personen

✔ Vergaderzaal voor het aantal deelnemers

✔ Scherm, beamer, flipover

✔ Onbeperkt frisdrank in de vergaderruimte (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-Up)

✔ 2 koffiepauzes met fruit & 3 andere snacks

✔ 3-gangenlunch buffet/menu



Vanaf € 48 p.p./dag, vanaf 10 personen

VRAAG HET ONZE EXPERTS

Contact & boeking