Mercure Hotel Zwolle
Kamers
1 Kamer, 1 Volw., 0 Kinderen
Kamers
-
1
+
Volw.
/Kamer
-
1
+
Kinderen
/Kamer
-
0
+
Volw.
Kinderen

Gratis WiFi Air Conditioning
Hier met beste prijsgarantie boeken!

Mercure Hotel Zwolle

Hertsenbergweg 1
8041 BA Zwolle
Nederland
T: +31 38 421 603-1
frontoffice@mercurezwolle.com

Alle Kamers

Kies de juiste kamer

Locatie

Alles over de locatie, omgeving & routeplaner

Voucher Winkel

Geef het geschenk van vreugde met hotelvouchers

Beoordelingen

Wat gasten over het hotel zeggen

Vergaderingen Zwolle

Vergaderingen, conferenties & evenementen in Zwolle

Meer informatie

Daglicht, airconditioning, de nieuwste evenemententechnologie en gratis Wi-Fi zijn standaard in elke kamer van het conferentiehotel Zwolle. De reis naar Mercure Hotel Zwolle is bijzonder gemakkelijk voor u en uw deelnemers.

We beantwoorden uw aanvraag voor een congres of evenement in Mercure Hotel Zwolle met een persoonlijk aanbod, meestal binnen 24 uur.

Kenmerken

  • 16 conferentie- en evenementenzalen voor maximaal 400 personen
  • Gratis WLAN
  • Natuurlijk daglicht
  • Datalijn met hoge transmissiesnelheid
  • Airconditioning
  • Videoconferenties*
  • Podium*
  • Scherm
  • Projector
  • Flip-Over

Ruimtecapaciteit

ZaalnaamTheaterKlasBanketU-VormOppervlak in m²
Meeting Room 1361801546
Meeting Room 2361801546
Meeting Room 3201201340
Meeting Room 420120932
Meeting Room 4+5402401964
Meeting Room 520120932
Meeting Room 6361801746
Meeting Room 6502402376
Meeting Room 88035027110
Meetingroom 8+9160607042203
Meetingroom 8+9+10 400140070340
Meetingroom 9 603002792
Meetingroom 10 120508031140
Meetingroom 9+10 18074042233
Meetingroom 11 251201342
Meetingroom 12 361601750
Meetingroom 11+12 603002692
Meetingroom 13 Block 821
Meetingroom 14 Block 1030
Meetingroom 15Block 1030
Meetingroom 16 Block 821

Vergaderingsverzoek

Vraag nu vrijblijvend vergaderingen en conferenties aan bij Mercure Hotel Zwolle

Het conferentiehotel Zwolle is de ideale keuze voor zakenreizigers en evenementenplanners. Met zijn ligging vlakbij het stadscentrum biedt het niet alleen een adembenemend uitzicht, maar ook eersteklas faciliteiten voor vergaderingen en conferenties.

Het hotel beschikt over moderne zalen met de nieuwste technologie en biedt plaats aan maximaal 400 personen. Het toegewijde evenemententeam staat klaar om u te helpen bij het plannen en organiseren van uw evenement.

Als u online een aanvraag wilt doen, gaat u naar de officiële website van het Mercure Zwolle en vult u het aanvraagformulier in. Het professionele team zal snel reageren en u helpen uw perfecte evenement te organiseren.

Heb je vragen?

We informeren je graag persoonlijk over de details.

T: +31 38 421 603-1
frontoffice@mercurezwolle.com

Foto’s van het Zwolle

Overtuig uzelf van de stijlvolle en gezellige sfeer van onze vergaderzalen in Mercure Hotel Zwolle! We kijken ernaar uit u te ondersteunen bij het realiseren van uw evenementplannen.