Mercure Hotel Zwolle
Kamers
1 Kamer, 1 Volw., 0 Kinderen
Kamers
-
1
+
Volw.
/Kamer
-
1
+
Kinderen
/Kamer (0-17 jaar)
-
0
+
Volw.
Kinderen

Gratis WiFi Beste prijsgarantie

Evenementen & Meetings

in Mercure Zwolle

Moderne Vergaderzalen

voor maximaal 400 personen

Vergaderingen, conferenties & evenementen in Zwolle


Conferentiehotel Zwolle

Hotel Mercure Zwolle is een ideale plek voor vergaderingen. De 16 zalen in het hotel beschikken allen over airconditioning, daglicht en andere belangrijke vergader faciliteiten. De zalen bieden ruimte voor maximaal 400 personen. Maak gebruik van onze deskundigheid om van uw bijeenkomst een succes te maken.

EIGENSCHAPPEN


N

16 vergaderzalen tot 400 personen

N

Airconditioning

N

Gratis WiFi

N

Daglicht

N

High-speed transmission lijn

N

Videoconferencing*

N

Podium*

N

Beamer

N

Projectiescherm

N

Flipover*

Zaalcapaciteiten


ZaalnaamTheaterKlasBanketU-VormOppervlak in m²
Meeting Room 1361801546
Meeting Room 2361801546
Meeting Room 3201201340
Meeting Room 420120932
Meeting Room 4+5402401964
Meeting Room 520120932
Meeting Room 6361801746
Meeting Room 6502402376
Meeting Room 88035027110
Meetingroom 8+9160607042203
Meetingroom 8+9+10 400140070340
Meetingroom 9 603002792
Meetingroom 10 120508031140
Meetingroom 9+10 18074042233
Meetingroom 11 251201342
Meetingroom 12 361601750
Meetingroom 11+12 603002692
Meetingroom 13 Block 821
Meetingroom 14 Block 1030
Meetingroom 15Block 1030
Meetingroom 16 Block 821

CONFERENTIE AANBIEDINGEN

Volledige dagaanbieding

✔ Vergaderzaal voor het aantal deelnemers
✔ Scherm, beamer, flipover
✔ Onbeperkt frisdrank in de vergaderruimte (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-up)
✔ Welkomst koffie met croissants
✔ 2 koffiepauzes met fruit & 3 andere snacks
✔ 3-gangenlunch buffet/menu
✔ Onbeperkt frisdrank tijdens de lunch (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-up)

Vanaf € 54 p.p./dag, vanaf 10 personen
✔ Vergaderzaal voor het aantal deelnemers
✔ Scherm, beamer, flipover
✔ Onbeperkt frisdrank in de vergaderruimte (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-up)
✔ 2 koffiepauzes met fruit & 3 andere snacks
✔ 3-gangenlunch buffet/menu
✔ Onbeperkt frisdrank tijdens de lunch (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-up)

Vanaf € 51 p.p./dag, vanaf 10 personen
✔ Vergaderzaal voor het aantal deelnemers
✔ Scherm, beamer, flipover
✔ Onbeperkt frisdrank in de vergaderruimte (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-up)
✔ 2 koffiepauzes met fruit & 3 andere snacks
✔ 3-gangenlunch buffet/menu

Vanaf € 48 p.p./dag, vanaf 10 personen

VRAAG HET ONZE EXPERTS

Contact & Boeking